لطفا قبل از هرگونه سفارش بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید در صورت رعایت نکردن موارد زیر مرکز مسئولیتی در قبال سفارشات  های شما ندارد.

 1- به دلیل حجم بالای سفارشات در زمان دریافت سفارش این گونه فرض می شود که طراح فایل ارائه شده ،اصول چاپ را در نظر گرفته و بنابراین هیچ گونه نظارت و تغییری در فایل ارسالی شما انجام نخواهد شد.
2- فایل هایی که تا قبل از ساعت 13 هر روز ارسال شود در مدت زمان مقرر تحویل داده می شود و سایر سفارشات بعد از این ساعت با یک روز تاخیر آماده تحویل است.
3- پسوند کلیه کار ها باید JPEG باشد.
 4- از قرار دادن کادر یا حاشیه در کناره ها خوداری کنید ، به دلیل خطای چند میلی متری در برش کادر یا حاشیه شما در وسط کار نخواهد بود.
5- کارها با 15% اختلاف رنگ مواجه است.
6- چنانچه رنگ سفارش RGB,16Bit باشد این مجموعه مسئولیتی در قبال سفارش شما ندارد و مد رنگی کارها باید CMYK حداقل رزولوشن 300dpi و 8Bit باشد.
7- در فرمهای کتان از رنگ تمپلات و نوشته های چهاررنگ استفاده نشود در غیر این صورت مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال خرابی کار شما ندارد .
8- رعایت فاصله برش ( ویزیت های معمولی 3 میلیمتر – ویزیت های لمینت 5 میلیمتر و فرم های عمومی تحریر و گلاسه 5 میلیمتر ) از 4 طرف رعایت شود در غیر اینصورت خرابی کار بعهده مشتری می باشد .
9- برای تجدید چاپ سفارش مرجوعی ، ارائه 70% سفارش و برگرداندن آن الزامی است و برگشتی چاپ حداکثر تا 10 روز پذیرفته می شود و بعد از آن مورد قبول نمی باشد.
10- در کلیه سفارشات چاپی بجر فرم های اختصاصی 10٪ از کل کار به عنوان پرتی یا کسری در نظر گرفته می شود.
11- اعتبار سفارش شما از تاریخ سفارش به مدت یکماه می باشد و بعد از آن مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری سفارش و استرداد وجه پرداختی ندارد.
12- برای کنسل کردن فایلهای خود در صورت بسته نشدن فرم تا پایان وقت اداری همان روز فرصت دارید.
13- فایلهای طراحی شده جهت چاپ نباید ( تتو – فال قهوه – فال تاروت – بدنسازی تمام برهنه آقایان – نصب و راه اندازی ماهواره – تمام لاتین – بارکد دار در محصولات ) استفاده شوند در صورت ارسال این گونه فایل ها از چاپ آنها معذوریم و مبلغ فاکتور به حساب کاربری شما عودت خواهد داده شد.
14- به دلیل حجم بالای سفارشات و در نوبت قرار گرفتن سفارشات چاپی احتمال تاخیر در بعضی از مواقع وجود دارد (سفارشات فاقد هرگونه تارخ انقضاء می باشد و از دریافت سفارشات دارای تاریخ انقضاء معذوریم.)
15- ارسال سفارشات آماده فقط با ثبت درخواست ارسال بار در سایت امکان پذیر می باشد.
16-  قبل از هرگونه طراحی کارت ویزیت های برش خاص به قسمت راهنمای سایت مراجعه فرمایید.طراحی کارت ویزیت های برش خاص طبق قسمت راهنمای سایت میباشد و از دریافت فایل لایه باز معذوریم. طراحی خط قالب طبق سایز تعریف شده در لیست قیمت می باشد با فاصله نیم سانت از هر طرف جهت خلاصی برش.
از قرار دادن طرح اصلی یا نوشته در لبه تیغ برش خودداری کنید . در صورتی که زمینه را از طرح و رنگ مورد استفاده پر نکنید و کناره های لبه برش سفید باشد به هیچ وجه شامل گارانتی نمی شود. (در صورت خرابی مسئولیت به عهده شماست)
17- در صورتی قصد دارید که فایل های ارسالی از سایز تعریف شده بزرگتر یا کوچکتر چاپ شود حتما در قسمت توضیحات ذکر شود در غیر این صورت فایل شما دفرمه میشود و بر اساس سایز تعرفی چاپخانه ، چاپ می شود.
18- در طراحی ساک دستی های کاغذی ، طرح خط مرز تا نداشته باشد احتمال جابجایی تا در ساک دستی ها تا یک سانت وجود دارد . (ترجیحا در طرح های خود حتما خط مرز را مشخص کنید)
19- درخواست ارسال سفارشات آماده برای مشتریان شهرستان تا ساعت 16 هر روز پذیرفته می شود .
20-چاپ رنگ های ( مشکی ، قهوه ایی ، زرشکی ، سرمه ای و رنگهای ترکیبی تیره ) در زینک اشتراکی به دلیل محدودیت های فنی به صورت مطلوب و یکنواخت نخواهد بود.
21- ممکن است در نوبت های متفاوت چاپی بین سفارشات چاپ شده حداقل 10 تا 15 درصد اختلاف رنگ داشته باشد .
22 – درزمان ثبت سفارش و دریافت کد شماره فاکتور  ، فایل سفارشات  را در سایت بخش سفارش ها بررسی نمایید که به درستی ثبت شده باشند.
23- در سفارشات دورو ، در صورتی که رنگهای زمینه دو طرف سفارش دارای اختلاف رنگ زیاد باشد به عنوان مثال روی کارت سفید و پشت آن مشکی باشد احتمال لکه دار شدن و سیاه شدن سمت سفید وجود دارد
24- به دلیل چاپ سفارشات در زینک های اشتراکی حتی المقدور از طرح هایی با زمینه روشن استفاده نمایید در رنگهای تیره احتمال تفاوت رنگ وجود دارد .