مشاوره رایگان

مبنای کاری مجموعه چاپ آکسون از ابتدا قبل از هر اقدامی، مشاوره و راهنمایی به مشتریانمان بوده است . پرسنل آکسون همیشه در تلاشند تا به مشتریان و مراجعین بهترین پیشنهاد و بهینه ترین راهکار از نظر هزینه و زمان پیشنهاد دهند . از این رو ما در سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ آکسون، نیز کارشناسانی آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی و چاپ هستند . همچنین خطوط ارتباطی این مرکز همیشه پذیرای صدای گرم شما مشتریان گرامی می باشند.

Online-consultation

سفارش سریع

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ آکسون اقدام به ثبت سفارش و ارسال فایل نمایید. از مزایای این سامنه امکان ثبت پیگیری و مقایسه محصولات به صورت آنلاین فرآهم می باشد.

چاپ آکسون این امکان را فرآهم اورده تا سایتی با تمامی امکانات فرآهم نماید که مشتریان بدون نیاز به پروسه های طولانی ثبت سفارش و تماس های تلفنی و یا حضوری ، طیف وسعی از سفارشات چاپ خود را به آسانی ثبت کنند.

تکمیل روند طراحی

همان طور که می دانید مهم ترین بخش تبلیغات، ایده های جدید و خلاقانه و طراحی حرفه ای آن ایده است. اکثر آیتم هایی که با هدف تبلیغ و برقراری ارتباط طراحی می شوند، به چاپ می رسند؛ بنابراین ویژگی های مهمی که باید طراحان داشته باشد مهارت کامل با محیط های نرم افزاری و ذهن خلاق و ایده پرداز است.
طراحان گرافیست همچنین باید با هنجارها و فرهنگ و جامعه ی مخاطب خود آشنایی داشته باشند تا بتوانند یک طرح موثر و قابل درک را به تصویر بکشند.
مجموعه چاپ آکسون با بهره گیری از تیم طراحی مجرب و خبره ، در زمینه طراحی به شما کمک میکنند تا محصول چاپی شما در عین کیفیت بالای چاپ از طراحی زیبا و جذاب برخوردار باشد .

printing

چاپ آسان و ارزان

چاپ آکسون به پشتوانه دستگاه ها و ماشین آلات به روز و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب( کاغذ،زینک ، سلفون ،مرکب …) اطمینان داریم که سفارشات شما از کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد بود لازم به ذکر است تجربه و تخصص پرسنل در کنار کامل بودن خدمات، این اطمینان را قوی تر می کند تا جایی که ما تضمین می کنیم در صورت بروز اشکال و ایراد در محصولات سریعاَ جبران خواهد شد!

محاسبه هزینه پروژه های چاپی همیشه دغدغه اصلی مشتریان و کارشناسان طراحی و چاپ بوده است عملیاتی تقریبا وقت گیر می باشد .اما براورد هزینه عاملی مهم برای اقدام به چاپ است چاپ آکسون در قالب سیستم محاسبه قیمت آنلاین به شما ارائه می دهد تا شما با اگاهی و اطمینان بیشتری اقدام به چاپ نمایید!

ارسال به کل کشور

مجموعه چاپ آکسون به واسطه بهره مندی از دستگاه های به روز و نیز کامل بودن خدمات تکمیلی، سرعت زیادی درانجام و تکمیل پروژه های چاپی دارد که این امر به نوبه خود فاصله بین سفارش تا تحویل را می کاهد. در کنار این مزیت شما می توانید با انتخاب شیوه تحویل در کم ترین زمان ممکن محصول خود را سریع و البته سالم تحویل بگیرید!چاپ آکسون هیچ گونه محدودتی در ارسال ندارد و شما در هر شهر و استانی که باشید سفارشات شما ارسال خواهد شد.